[Korku] Evdeki Ses

[Korku] Evdeki Ses

  Gecenin ilerleyen saatinde uyanıktım ve dizi izliyordum. Mutfaktan abur-cubur almaya gittim ve dolabı açtığımda "çıt-çıt" diye bir ses duydum. Bir anlık korktum ve tezgahın üzerindeki oklavayı elime aldım. Işıkları tek tek yakıp kontrol etmeye başladım. Görünürde bir şey yoktu, bende tekrar mutfağa geçtim ve dolaptan aldığım atıştırmalıklarla odama geçtim.

  Bir yandan diziyi izliyordum bir yandan da ufak tefek atıştırmalıklardan yiyordum. Birden bire sesi tekrardan duydum. "çıt-çıt-çıt"... Adrenalin seviyem resmen tavan yapmıştı. Balkona çıktım ve oradaki demiri elime alıp sessizce evin içini kontrol etmeye başladım. Koridoru geçtim salona doğru yöneldim. Karşıma ne çıkacağını bilmediğim için kendimi içten içten motive etmeye çalışıyordum. Salonda bir şey yok, ilerlemeye devam ettim. Diğer odaları da kontrol ettikten sonra tekrar odama geçip diziyi izlemeye devam ettim.

Yaklaşık yarım saat sonra yine o ses "çıt-çıt-çıt"...

Adrenalin seviyem gittikçe yükseldi. Ses hemen yakınımdan geliyordu yada ben öyle hissediyordum. Bilgisayarı kapattım ve yatağa uzandım. Sesin geldiği yeri tam olarak kestirmeye çalışıyordum ama o sesin ne olduğunu hâlâ çözememiştim. Sessizce yatağın içerisinde bekliyordum.

Sesin nereden geldiğini anlamaya çalışırken uyuya kalmışım ve kalktığımda sabah olmuştu. Evin içerisinde gezindim önce koridor sonra salon ve diğer odalar. Her şey yerli yerinde duruyordu. Ne eksik bir şey vardı nede kaybolan bir eşya... O gelen sesin gizemini ise hala çözememiştim.

NOT: Bu bir korku hikayesidir. Tarafımca yazılmıştır ve gerçeklikle hiç bir alakası yoktur.
    Bize Destek Ol ve Bu Yayını Değerlendir!
Sonraki Yayın
Önceki Yayın

1 Yorum Var Yorum Yap

:) çok hoş bir yazı olmuş ellerinize sağlık.

Link Bırakmak Ban Sebebidir.