MiM #1

Mimlendik
  Bugün akşam vakitlerinde Google+ üzerinden bir bildirim aldım. +Semih Keçecioğlu bir yazısında beni mimlemiş. Bizde vazifemiz olarak bu mimi yerine getirelim...

Soru 1: Kendini nasıl bir Blogger olarak görüyorsun?
 Bu soruya nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum... Ama şunu söylemek istiyorum. Çok fazla kurcaladığım için bloggerin içini dışına çıkardım. Bu yüzden blogger konularında deneyim kazanmış birisi olarak görüyorum. Tabi benden deneyimlileri de illaki vardır. Nede olsa bir insan dört dörtlük olamaz.

Diğer yandan fazlasıyla sıcak kanlıyımdır. Hemen iletişim kurar ve yakınlık sağlarım. Bana sorulan sorulara elimden geldiğince hızlı ve sıcakkanlılıkla yanıt veririm.

Soru 2: Blogger'da yapacaklarının ne kadarını yapabildin? Aklında neler var bahseder misin?
 Aslında tekrardan yeni bir başlangıç yaptığım için şuan istediklerimin hepsini yapabildim. Bazı istediğim şeyler var ama onlarda da kararsız kaldığım için uğraşmadım, uğraşsam mutlaka yapardım.

  Aklımda olanlara gelirsek, diğer blogger yazarlarının olduğu gibi ileri düzeyde bilgiye sahip ve gerçekten blogger çerçevesi altına girmek var. Şuanda bir blogger kullanıcısı olabilirim ama hâlâ bir blogger olabilmiş değilim. Bu herkes için geçerlidir. Yazı yazıyor olmak yazar olması demek değildir. Bu sebepten dolayı ben şuanlık kendimi blogger olarak görmüyorum. Aklımda olan şey ise gerçekten bir blogger yazarı olmak. Şuan dediklerimi birçok kişi anlamamış olabilir ama gerçekten blogger olan birisi benim ne demek istediğimi mutlaka anlayacaktır.

Soru 3: Yazıların arasında en başarılı gördüğün ve bunu da okumalılar dediğin iki yazın?
Bu soru için sanırım çok erken 😃 Çünkü bloğumda bilgilendirici bir konu yok ama Foto Söz galerisine mutlaka göz atmalı. Yada yeni yazmaya başladığım kısa hikayelerimi okuyabilir. Her kategoride yazacağım. Şuanda korku ile başladım ama Aşk, Polisiye gibi diğer hikayelerimde yakında gelecek. Fazla uzatmadan sonlara doğru gelelim...

 Beni etiketlediği için +Semih Keçecioğlu'na tekrardan teşekkür ederim...

 Fazla çevrem yok ama bu mimi yapmak isteyen herkesi görseli kullanmak şartıyla etiketliyorum... 😁
    Bize Destek Ol ve Bu Yayını Değerlendir!
Sonraki Yayın
Önceki Yayın

6 Yorum Var Yorum Yap

Güzel ve keyifli bir mim olmuş Bekliyoruz hikayelerini de :) Sevgiler

aramızda varsın çünkü sen bir blogger sın. yazan herkes blogger dır :)

Link Bırakmak Ban Sebebidir.